fbpx

EVENTY ONLINE / warsztaty online

WSPÓLNE GOTOWANIE NA ŻYWO

Wspólne gotowanie na żywo – zapraszamy Was do nauki zdrowego gotowania w Waszej domowej kuchni!

Dzięki warsztatom poznacie wybraną kuchnię od A do Z. Nasz kucharz podczas transmisji online nauczy Was także umiejętności komponowania zdrowych i pełnowartościowych posiłków. Razem z nim poznacie także tajniki robienia zakupów w dobie zero-waste. Poznacie wiele przydatnych trick’ów, które do tej pory były chronione tajemnicą kucharską!

Formuła warsztatów jest otwarta. Działacie w kuchni na równi z kucharzem! Nie bójcie się, że coś Wam umknie, że czegoś nie usłyszycie, z czymś nie zdążycie – mamy czas! Kucharz będzie tłumaczył krok po kroku wszystkie etapy przyrządzania dania. Także, jeżeli nie jesteście kulinarnymi wymiataczami to dacie radę, a my postaramy się Wam w tym pomóc!

Do Waszej domowej kuchni możecie także zaprosić współlokatora albo członka rodziny – oczywiście, jeśli tylko chcecie! Jesteście gotowi na Wspólne gotowanie na żywo?

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Współpraca + - - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...