fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Wieczór Włoski

Włochy to niezwykle gorący kraj nie tylko ze względu na panujący w nim klimat, ale również na temperamenty jego mieszkańców.

Podczas Wieczoru Włoskiego postaramy się, aby uczestnicy spotkania również poczuli atmosferę gorącej Italii!

Scenografia nawiązująca do tego pięknego kraju oraz niezapomniana oprawa muzyczna pozwoli się przenieść Wam do słonecznych Włoch!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowe tematyczne konkursy. Nie zabraknie też energetycznych pokazów tańca. Podczas tego wieczora znajdziecie wiele nawiązań do włoskiej kultury oraz słodkiego „nic nie robienia” – „dolce far niente”.

A co z tym krajem kojarzy się najbardziej? Oczywiście pizza! Stworzymy osobne stanowisko, w którym sprawdzicie swoje umiejętności… wyrabiania ciasta na pizzę! Dodatkowo pomiędzy występami zaprosimy Was do udziału w tematycznej zabawie Teleturniej Party!

Aby klimat wydarzenia towarzyszył Wam przez cały wieczór proponujemy, aby jego nieoficjalna część została wzbogacona w atrakcję, z której słyną Włochy – kasyno!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...