fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Wieczór PRL

Wieczór PRL to wieczór nawiązujący do tytułowej epoki widzianej w krzywym zwierciadle i z bardzo dużym dystansem do jej charakterystycznych absurdów.

Możemy wyróżnić dwie części wieczoru: Zjazd Partii, podczas którego będziecie uczestniczyć w imprezie przygotowanej z okazji wyrobienia przez pracowników zakładu, wyznaczonych norm. Oczywiście określa je Partia, której przedstawicielem jest komitet, do którego wyznaczymy przedstawicieli. Ponadto zaaranżujemy odpowiednio salę, tak, aby od razu kojarzyła się z epoką PRL! Prowadzący ten wieczór, co jakiś czas będzie wznosił toast poprzedzony podniosłym wystąpieniem. W między czasie przeprowadzimy też konkursy, w których będzie można wygrać nagrody – kartki żywnościowe i bony do Pewexu.

Część sali zostanie zaaranżowana na prywatkę, w której będzie odbywała się potańcówka! Tutaj na wzór nielegalnych imprez z czasów PRL-u, uczestnicy będą mogli potańczyć przy muzyce puszczanej z magnetofonu szpulowego i adapteru. Na prywatce nie zabraknie także wizyty milicjanta i cinkciarza!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...