fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Wieczór Disco Polo

Disco polo to gatunek muzyczny, który w latach 90. przebojem wbił się do polskich głośników. Mimo, iż muzyka przeżywała swoje wzloty i upadki to od paru lat znów przeżywa renesans. Niektórzy uważają ten gatunek za obciach, inni słuchają na każdym kroku. Jedno jest pewne… nie ma imprezy, na której nie usłyszymy jednego z tych hitów, a ludzie tłumnie nie ruszą na parkiet.

Nasza impreza przybierze charakter programu telewizyjnego, na który w latach 90., co niedzielę czekał każdy fan TV. Tym samym każdy z Was stanie się uczestnikiem programu i stworzy listę TOP10.

Imprezę urozmaicimy udziałem tancerzy, którzy nauczą Was paru kroków, a także pomogą przy układaniu choreografii do teledysków!

Kto wie, może po imprezie narodzi się nowa gwiazda Disco Polo?!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...