fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Water challenge

To opcja dla miłośników wody. W krótkim czasie poznasz 4 szalone aktywności na wodzie.
Po pierwsze: wsiadacie w 2 osoby na katamaran z instruktorem i płyniecie przez ok. pół godziny.
Po drugie: Wsiadacie w 2 osoby na podwójne pompowane koło i przez ok. 20 min. jeździcie za motorówką. Jak szybka jest motorówka i jak duże fale robi przekonasz się sam.
Po trzecie: Wsadzamy cię w freestyleowy kajak morski i każemy pokonać slalom i wykonać kilka innych ewolucji – będziesz miał na to tylko pół godziny!
Po czwarte: Cała grupa już zmęczona wsiada na banan ciągnięty za motorówką i próbuje się utrzymać! (Kto pierwszy spadnie ten stawia piwo w tawernie!)
Po piąte: Idziemy do stylowej Tawerny i serwujemy tobie rum niewolnika.
Reszta czasu należy do Ciebie i piratów!
Za dodatkową opłatą zorganizujemy wieczór piracki w Tawernie z jedzeniem, piciem, konkursami i muzyką.
CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...