fbpx

EVENTY ONLINE / warsztaty online

Warsztaty tworzenia świec

Warsztaty tworzenia świec

Lubisz światło świecy i przyjemny zapach roznoszący się po pomieszczeniu? Warsztaty tworzenia świec to świetny sposób na przyjemne i jednocześnie pożyteczne spędzenie czasu. Z chęcią pokażemy Ci, jak własnoręcznie wyczarować swój unikatowy egzemplarz!

Coraz większą uwagę zwracamy na zdrowie w kontekście żywności, ale także kosmetyków oraz przedmiotów codziennego użytku. Rośnie nasza świadomość, a wraz z nią poczucie odpowiedzialności za środowisko, gospodarkę oraz za podejmowane wybory, nawet te najbardziej podstawowe. Wybranie świec zrobionych z naturalnych składników jest dobrym początkiem do zmian w kontekście ekologii i zdrowia! Dlatego warto wziąć pod uwagę warsztaty tworzenia świec.

Dlaczego warto wybrać świece o naturalnym składzie?

Większość świec wykonuje się z parafiny, która niestety posiada niekorzystne działanie na nasze zdrowe. Alergie, problemy z drogami oddechowymi, bóle oraz zawroty głowy – to tylko kilka z wielu objaówów, które powodują szkodliwe substancje używane w sztucznych świecach. W trakcie spalania składniki te ulatniaja się i przedostają do powietrza, a później są przez nas wdychane. Czy wiedziałeś, że parafina jest produktem ubocznym ropy naftowej?

Wybranie naturalnych zamienników to rozsądna decyzja, a warsztaty tworzenia świec pokażą Wam, że zrobienie swojego egzemplarza to nie jest wcale takie trudne zadanie! W dodatku daje dużo satysfakcji – trzeba po prostu poznać kilka trików i technik. Zrobione własnoręcznie świece nie zawierają trujących substancji, i co ważne – wpływają na nasze dobre samopoczucie i pomogą zrelaksować się po ciężkim dniu. W dodatku bez obawy, że wdychamy coś, co mogłoby nam zaszkodzić!

Warsztaty tworzenia świec nauczą Cię, jak zrobić swój własny egzemplarz, wzbogacony o wybrane kompozycje olejków eterycznych. Co ważne, będą stworzone z naturanych składników, stanowiących znakomitą alternatywę dla świec parafinowych i stearynowych, które spalając się wydzielają toksyczne substancje. Wosk sojowy, rzepakowy bądź pszczeli są bezpieczne dla naszego zdrowia i przyjazne dla środowiska. Ponadto świece te palą się znacznie dłużej niż standardowe. Możliwa jest personalizacja szkieł, pojemników, a nawet etykiet, co sprawi, że Twoja świeca będzie jeszcze bardziej wyjątkowa!

Możesz wybrać, jaką świecę chcesz zrobić:

  • sojową
  • sojowo-rzepakową
  • sojową wolnostojącą
  • rzepakową wolnostojącą
  • z wosku pszczelego

Warsztaty można zorganiozować stacjonarnie, jak i ONLINE. 

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...