fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Warsztaty integracyjne

WARSZTATY SKRĘCANIA CYGAR

Cygaro – symbol luksusu, klasy i bogactwa. Rzecz, na którą w mniemaniu wielu, pozwolić mogą sobie tylko nieliczni. Bezsprzecznie zaprzeczamy tym mitom zapraszając Was na warsztaty skręcania cygar oraz ich degustację.

Warsztaty dzielą się na dwie strefy: produkcyjną oraz degustacyjną. Na strefie produkcyjnej będą leżały surowe liście tytoniowe, gotowe do zwinięcia. Nauczycie się skręcać cygara na własnym udzie, pod nadzorem Kubanki. Oczywiście tak przygotowane cygaro weźmiecie do domu na pamiątkę.

Natomiast druga strefa będzie udekorowana gotowymi do palenia cygarami oraz cygaretkami.  W przeciwieństwie do strefy produkcyjnej, tutaj będziecie mogli spróbować prawdziwego cygara. Oprócz poznania prawdziwego smaku cygara, poznacie cały proces produkcji oraz usłyszycie ciekawostki dotyczące cygar.
CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...