fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Warsztaty integracyjne

Warsztaty samoobrony

Umiejętności samoobrony są przydatne zarówno z powodów fizycznych, jak i psychicznych. Po pierwsze dają możliwość fizycznego rozwiązania sytuacji realnego zagrożenia życia i zdrowia z powodu ataku napastnika. Po drugie, sama świadomość posiadania takich umiejętności pozytywnie wpływa na pewność siebie i radzenia sobie z trudami codzienności.

Uczestnicy warsztatów poznają proste i skuteczne techniki obrony przed uzbrojonym i nieuzbrojonym napastnikiem a także zostaną zapoznane z aspektem psychologicznym zachowania podczas napadu.

Podczas zajęć bardzo istotną kwestią są realne umiejętności osoby prowadzącej. Nasze warsztaty są prowadzone przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem w sportach walki. Posiadana i przekazywana przez prowadzącego wiedza i zakres prezentowanych technik mogą zostać dopasowane do specyficznych potrzeb i poziomu doświadczenia uczestników.

Warsztaty pozostawią po sobie niezatarte wrażenia, a szkolenie pod okiem profesjonalisty z całą pewnością wzbogaci wiedzę i umiejętności uczestników, jak również są doskonałym pomysłem na wzbogacenie aktywności podczas imprezy firmowej.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...