fbpx

EVENTY ONLINE / warsztaty online

Warsztaty perfumiarskie

Warsztaty perfumiarskie

Za pierwsze perfumy uznaje się kadzidło, które było używane przez Egipcjan już 5000 lat temu. Wraz z upływem czasu ludzie zaczęli wytrwarzać pachnąće maści, a sam zapach stał się natomiast wyznacznikiem wysokiego statusu społecznego. Teraz perfum używa niemal każdy, są ogólnodostępne, jednak warto poznać ich historię oraz tajniki powstawania, co umożliwiają między innymi warsztaty perfumiarskie.

Jeśli chodzi o pamięć każdego człowieka, węch jest zmysłem dominującym. Umysł  jest w stanie zapamiętać tysiące różnych zapachów, które zbieramy i kolekcjonujemy przez całe życie. Nierzadko kojarzą się nam one z konkretnymi wydarzeniami, które przywołują uczucia, obrazy i wspomnienia. Warsztaty perfumiarskie pozwolą wrócić Ci do najpiękniejszych chwil i zamknąć je w nutach zapachowych.

Nazwa „perfumy” wywodzi się od łacińskiego wyrażenia „per fumum”, co w tłumaczeniu oznacza „przez dym”. W XX wieku określono je jako produkt luksusowy, który czynił osobę znacznie bardziej atrakcyjną oraz pożądaną. Artyści zaczęli również tworzyć ozdobne flakony, w któych zamykali esencje zapachowe, a to czyniło produkt jeszcze bardziej niezwykłym. Natomiast samym zapachom zaczęto nadawać nazwy pochodzące od uczuć. Najpierw dedykowane były one głównie kobietom, jednak w drugiej połowie XX wieku zaczęto tworzyć także męskie zapachy. Nasze warsztaty perfumiarskie dedykowane są dla każdego – bez względu na płeć.

Kto nigdy nie marzył o osobistym, spersonalizowanym i ekskluzywnym zapachu, który będzie niezwykłym prezentem od siebie dla siebie, w dodatku wykonanym w pełni samodzielnie?

Czy wiesz, że wybrane przez Ciebie nuty odzwierciedlają ukryte części Twojej osobowości? Styl odzwierciedla Twój gust oraz indywidualność, a więc perfumy powinny uzupełniać Twoje wyjątkowe cechy oraz charakter.

Warsztaty perfumiarskie to lekcja zrozumienia mowy zapachu, podczas której zdobędziesz podstawy umożliwiające własnoręczne zrobienie perfum. Jest to idealny czas, który łączy w sobie relaks, zabawę i sztukę tworzenia wyjątkowej rzeczy dla siebie i otoczenia.

W trakcie warsztatów perfumiarskich:

  • Pozyskasz teorię odnośnie współczesnego komponowania zapachów,
  • Pozyskasz wiedzę, która umożliwi Ci poprawne rozpoznawania i nazywanie nut zapachowych,
  • Krok po kroku sformułujesz własną koncepcję zapachową,
  • Otrzymaasz stworzone przez siebie wymarzone perfumy o pojemności 30 ml

Przenieś się z nami w świat zapachów, przyjdź na nasze warsztaty perfumiarskie i skomponuj zapach, któy będzie kwintesencją Ciebie!
Warsztaty możemy przeprowadzić stacjonarnie, jak i w wersji online.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...