fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Warsztaty integracyjne

Warsztaty Jogi

Joga to skuteczna forma dbania o kondycję i dobre samopoczucie.

Zadowolenie pracowników, zwiększenie motywacji do pracy, a w konsekwencji ich efektywności bezpośrednio wpływa na rozwój firmy.

Joga zmniejsza stres i pomaga uwolnić ciało od napięć towarzyszących dniu codziennemu. Tym samym zwiększa odporność organizmu, uelastycznia ciało, pomaga w bólach pleców, głowy, bólach reumatycznych, zwiększa wydajność. Joga to synchronizacja oddechu z ruchem, co pozytywnie wpływa ogólne samopoczucie.

Zajęcia jogi dla firm przygotowaliśmy dla początkujących uczestników. Choć osoby, które już miały doświadczenie z jogą nie zostają pominięte, gdyż ćwiczenia dopasowaliśmy do indywidualnych możliwości osoby.

Warsztaty jogi można idealnie wpasować w program wyjazdu firmowego. Najczęściej  realizowane w godzinach porannych dostarczą energię na dalsze eventowe zmagania bez względu czy mamy na myśli szkolenie, konferencję, czy wyjazd integracyjny. Joga na plaży zaś, zapadnie pracownikom na długo w pamięci!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...