fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Warsztaty integracyjne

WARSZTATY ILUZJI

Zapewne każdy z Was miał kiedyś do czynienia z trikami karcianymi, iluzją, czy nawet magią. Pewnie niejednokrotnie zastanawialiście się, jak dany trik działa i jak go powtórzyć. Prawdopodobnie nie raz ze zdumieniem przecieraliście oczy i nie chcieliście wierzyć, że TO miało miejsce…

Podczas naszych warsztatów iluzjonistycznych znajdziecie nie tylko odpowiedzi na pytania, jak działają magiczne sztuczki. Przede wszystkim sami wykonacie kilka z nich! Nasz magik posiadając odpowiednie rekwizyty odsłoni rąbka tajemnicy i nauczy Was prostych sztuczek.

Podczas warsztatów poznacie wiele trików zręcznościowych. Do wykonania ich użyjecie podstawowych produktów, które każdy ma w swoim domu. Na koniec poznacie wiele ciekawostek związanych z iluzją oraz zostaniecie wtajemniczeni w podstawowe zasady stosowane przez iluzjonistów.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...