fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Warsztaty integracyjne

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Warsztaty fotograficzne przeniosą Was do świata po drugiej stronie obiektywu. Podczas spotkania w miłej atmosferze i pod okiem profesjonalisty poznacie możliwości aparatu fotograficznego i znacząco podniesiecie swoje umiejętności.

Dzięki naszym warsztatom poznacie budowę aparatu oraz dowiecie się więcej m.in. o rozdzielczości, formacie plików, pomiarze światła. Zapoznamy Was z zasadami świadomego komponowania kadru – złoty podział, itd. Poza tym zobaczycie najczęstsze błędy w fotografii oraz poznacie sposoby ich uniknięcia. A także… dostaniecie odpowiedź na wszystko to, o co zapytacie…

Całe warsztaty będą podzielone na część teoretyczną i praktyczną. Pod koniec spotkania wykonamy zdjęcia grupowe, które będą pamiątką dla wszystkich uczestników.

Każde warsztaty można urozmaicić wprowadzeniem tematu przewodniego sesji zdjęciowej, np. retro, świątecznie, Halloween itp. Dodatkowo możemy zaangażować w projekt wykwalifikowaną wizażystkę, która zajmie się charakteryzacją uczestników.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...