fbpx

EVENTY ONLINE / warsztaty online

Warsztaty EKO – zrób to sam

Warsztaty EKO – zrób to sam

W dzisiejszych czasach bardzo ważna jest świadomość ekologiczna, która oprócz ochrony środowiska naturalnego, może również skutecznie zmniejszyć nasze wydatki związane z codziennym życiem. Marnotrawstwo i nieodpowiedzialne użytkowanie rzeczy to jedno z zagrożeń współczesnego świata. Wychodząc naprzeciw tym problemom, chcemy pokazać, jak dać drugie życie otaczającym nam przedmiotom. Dlatego też w czasie tych warsztatów dowiecie się, w jaki sposób możecie wykorzystać artykuły gospodarstwa domowego i zmniejszyć swoje codzienne wydatki.

Zaangażuj rodzinę do wspólnej zabawy, aby wspólnie wprowadzić ekologiczne nawyki do Waszego życia. Podczas warsztatów wykorzystacie materiały i składniki, które posiadacie w swoich domach. Zajrzyjcie tylko na kuchenną półkę lub do szafy i wyciągnijcie z nich, co trzeba!

Podczas spotkania udowodnimy, że ekologia nie musi być nudna. Na warsztatach przede wszystkim będziecie dobrze się bawić i pobudzać swoją kreatywność!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...