fbpx

Konferencje i kongresy / EVENTY ONLINE

Warsztaty EKO kosmetyków i chemii domowej

Warsztaty EKO kosmetyków i chemii domowej to warsztaty, które stworzyliśmy z myślą o osobach, które chcą dokonywać świadomych wyborów oraz dla wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć jakich produktów używają. To również świetny pomysł na kreatywne spędzenie wolnego czasu i oderwanie się od codziennych obowiązków, a także na integrację zespołu.

W dzisiejszych czasach konserwanty i chemiczne dodatki znajdujemy praktycznie we wszystkim. Zatem o zaletach tworzonych samodzielnie kosmetyków, nasi warsztatowcy mogą mówić godzinami. Naturalne wyciągi z roślin i ziół wpływają korzystnie na naszą skórę i organizm. A umiejętne ich zastosowanie może działać cuda dla naszej skóry! Tego nauczymy Was na naszych Warsztatach EKO kosmetyków i chemii domowej. 

Produkty, które stworzycie na warsztatach eko kosmetyków i chemii domowej są zdrowe i bezpieczne dla naszej skóry. Są pełnowartościowe, a przede wszystkim zdecydowanie tańsze od tych, które kupujemy w drogerii. Nie korzystamy z trudno dostępnych składników, dlatego uczestnicy mogą powtórzyć cały proces w swojej domowej kuchni. Nasze kosmetyki pakujemy w szkło i papier. Wszystkie słoiki wykorzystywane na warsztatach nadają się do ponownego użycia. Zatem w pełni stosujemy ideę ZERO WASTE. Podczas spotkania nauczycie się prostych receptur, bazujących na naturalnych składnikach. Poza tym dowiecie się, jak czytać etykiety i  jakich unikać składników.

Na warsztatach EKO kosmetyków i chemii domowej możecie nauczyć się robić: musujące kule do kąpieli, peeling kawowy i cukrowy, odświeżacz powietrza, sodową pastę do czyszczenia, proszek do zmywarki, peeling solny, ziołową saszetkę do kąpieli, serum dopasowane do rodzaju cery, olejek do mycia twarzy, balsam do ust, olejek z drobinkami złota i wiele, wiele innych. Ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb!

Warsztaty EKO kosmetyków i chemii domowej możemy zorganizować na żywo, a także w formule ONLINE. Możemy przygotować też paczki z niezbędnymi produktami dl uczestników, które zostaną dostarczone pod drzwi ich domów. Na zakończenie otrzymacie proste przepisy, dzięki którym będziecie mogli w przyszłości je wykonywać w domu.

 

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...