fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Warsztaty integracyjne

WARSZTATY BĘBNIARSKIE

Na warsztatach poznacie żywioł afrykańskich rytmów. Bez wątpienia warsztaty bębniarskie są doskonałym programem integracyjnym dla grup! Doskonale wkomponują się w wyjazd firmowy, szkolenie, konferencję, czy trening motywacyjny.

Przy pomocy muzyki bębnów pomożemy odkryć drzemiący w Was potencjał i nowe pomysły na wspólne działanie. W trakcie warsztatów poznacie technikę gry na djembe w teorii i w praktyce. W związku z tym ucząc się akompaniamentów, aranżacji, poszczególnych rytmów poznacie reguły, jakimi rządzi się tradycyjna muzyka z Afryki Zachodniej.

Podczas warsztatów przybliżymy Wam zwyczaje, tradycje, kulturę i muzykę krajów Afryki Zachodniej. W czasie spotkania instruktorzy także opowiedzą o instrumentach, na których grają: dunduny, bębny djembe, krin, flet, balafon, shekere.

Warsztaty bębniarskie zaczniemy od wspólnej rozgrzewki, która wprowadzi Was w odpowiedni klimat. Niewątpliwie dla większości z Was będzie to pierwszy kontakt z bębnami. Specjalnie opracowane techniki sprawiają, że w bardzo krótkim czasie będziecie potrafić już na nich grać, a nawet wziąć udział we wspólnym koncercie. Oczywiście podczas spotkania zrealizujemy wspólne zabawy i animacje rytmiczne. Na zakończenie stworzymy muzyczne show, które zaskoczy każdego z Was!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...