fbpx

EVENTY ONLINE / warsztaty online

Warsztaty Barmańskie ONLINE

Zapraszamy do naszego wirtualnego BARU! Warsztaty Barmańskie ONLINE to doskonały sposób na integrację zespołu. Jak przygotowywać najsłynniejsze koktajle we własnym domu?

Podczas Warsztatów Barmańskich Online, każdy uczestnik przez chwilę stanie się barmanem i pozna barmańskie sztuczki. Dzięki temu  będziecie mogli wykorzystywać zdobytą wiedzę i zabłysnąć przed znajomymi, przygotowując ich ulubionego drinka. Nasi barmani ujawnią tajniki pracy i nauczą Was sztuczek. Dowiecie się, jak w domowych warunkach można przygotować efektowne koktajle. Zapewniamy, że ta wiedza naprawdę przydaje się w codziennym życiu!

Zintegrowany zespół to sukces każdej firmy. A gdyby do integracji podejść od zupełnie innej strony? Wspólne zabawa z drinkami łączy jak nic innego, a gdy dołączymy do tego integracyjne konkursy,  to musi z tego wyjść coś smakowitego!

Przede wszystkim każdy z uczestników Warsztatów Barmańskich Online otrzyma od nas, z odpowiednim wyprzedzeniem, paczkę wraz ze wszystkimi niezbędnymi produktami i akcesoriami. W przygotowanych przez nas “boxach barmańskich” znajdziecie m.in.: profesjonalny sprzęt barmański, szkło, alkohole, syropy, likiery, softy oraz wszelkie dodatki do drinków. Niektóre produkty możemy wzbogacić o logo firmy.

Warsztaty Barmańskie Online będą transmitowane online, przez wybraną przez Was platformę (lub rekomendowaną przez nas). Zadbamy o klimatyczną, barową scenerię oraz zapewnimy profesjonalną obsługę techniczną wydarzenia.

Na pewno nie zabraknie też konkursu na najlepszego drinka oraz wyjątkowych nagród dla uczestników – przygotujcie się na niezapomniane wrażenia!

Nasza propozycja warsztatów barmańskich online jest kompleksowa. Barmani którzy odpowiadają za prowadzenie mają olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu tego typu wydarzeń. Gwarantujemy niesamowitą atmosferę oraz dawkę pozytywnej energii.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...