fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Warsztaty integracyjne

WARSZTATY BARISTYCZNE

Dzisiaj kawa nie jest już po prostu zwyczajnym napojem, który ma Was postawić na nogi. Oczywiste jest, że coraz częściej zwraca się uwagę na pochodzenie ziaren. Nie bez znaczenia są również warunki panujące na plantacjach. Jak również dbające o jakość palarnie, czy sposób parzenia kawy…

Właśnie przejrzystość i indywidualne podejście są głównymi założeniami trzeciej fali. W związku z tym bardzo często możecie spotkać się z określeniem, że kawę degustuje się jak wino. Niewątpliwie dzięki pracy rolników, palaczy i baristów możecie docenić jej prawdziwy smak, niezdominowany mlekiem, czy cukrem.

Wielu z Was zapewne pije kawę bez większego zastanowienia, aby wywołać energetyczny efekt. Dlatego podczas naszego spotkania wyjaśnimy Wam, czym jest kawa i jakie ma działanie. Przedstawiamy podstawowe gatunki kawy oraz sposoby ich parzenia. Natomiast w części praktycznej będziecie mieli okazję sami przygotować i zdegustować wybrane przez siebie kawy.

Podczas warsztatów baristycznych nauczymy Was, jak wybrać dobrą kawę. Na koniec pokażemy, jak w łatwy i szybki sposób można przyrządzić wyśmienity napar w domowym zaciszu i wykonać na nim efektowne wzory!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...