fbpx

EVENTY ONLINE / team building online

VIDEOKLIP Z WARTOŚCIAMI FIRMY

Videoklip z wartościami firmy

Wiele firm tworzy filmy promocyjne, które mają ukazać ich działalność w nowej odsłonie. Wszystko po to, aby potencjalni klienci i partnerzy spojrzeli na nich z innej perspektywy. Dzięki takim działaniom odbiorcy nadają firmie ludzki wymiar i tym samym zaczynają utożsamiać się z brandem. A czy nie o to chodzi w marketingu?

Często realizacje nie osiągają zamierzonego efektu – są sztampowe, nie wywołują emocji, a ich scenariusze nie odbiegają od konkurencji. Z tego też powodu chcielibyśmy zaproponować Wam stworzenie videoklipu, dzięki któremu Wasi odbiorcy będą mogli poznać prawdziwe wartości Waszej firmy. Kolejną możliwością jest współpraca z celebrytą, co nada materiałowi niezwykłego charakteru.

Następnie bazując na Waszych wypowiedziach stworzymy swoisty Kolaż wartości firmy. Dzięki zaangażowaniu pracowników stworzymy jedyny w swoim rodzaju film, który ukaże firmę w zupełnie nowej odsłonie!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...