fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Turniej Dartsa

Darts to dziś profesjonalny sport, a także zwykła lokalowa rozrywka. My połączyliśmy obydwie funkcje tej gry i stworzyliśmy Integracyjny Turniej Dartsa.

Przygotowaliśmy program dla laików, jednocześnie zachowując zasady i zdrową rywalizacje tego sportu. Oczywiście nie zabraknie sędziego, tabeli wyników, losowania drużyn i oczywiście nagrody dla najlepszych!

Do dyspozycji mamy 2 eleganckie stanowiska dartsa elektronicznego –  każde dla 5 graczy / drużyn (drużyny 3 osobowe), uczestniczących jednocześnie w jednej z kilku gier do wyboru.

Jako dopełnienie sportowych emocji proponujemy równolegle działające stanowisko XBOX 360 Z opcją KINECT i grą „Kinect Sports” – czyli symulator sportów. Do wyboru: Bowling, Tenis Stołowy, Siatkówka, Piłka Nożna, Boks, Siatkówka i Lekkoatletyka.

Dzięki konsoli ruchy ciała graczy odzwierciedlone są na ekranie co pozwala rzucać piłką, odbijać rakietka itd.   rawie jak w rzeczywistości!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...