fbpx

Gry miejskie i citytours / Citytours

Trójmiasto na Segway’u

Zapraszamy w podróż Segway’em po Trójmieście, dzięki której zobaczą Państwo najważniejsze i najciekawsze miejsca tego zabytkowego, pięknego miasta.

Trakt Królewski w pół godziny, a do tego może Stare Miasto i nabrzeże Motławy? A dla fascynatów historii najnowszej wycieczka na tereny Stoczni Gdańskiej. Trójmiasto należy do czołówki miast w Polsce pod względem długości ścieżek turystycznych.

Jazda sagway’em po Gdańsku jest znakomitą formą turystyki. W kilka godzin można zwiedzić najciekawsze miejsca Gdańska, docierając w miejsca niedostępne np. dla samochodów. Sagway pomaga omijać korki, bilety komunikacji miejskiej, oraz koszty związane z paliwem. Rozbudowana infrastruktura tras turystycznych w trójmieście, napędza apetyt  mieszkańców do korzystania z tego środka transportu.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...