fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

TELETURNIEJOWY QUIZ

Teleturniejowy Quiz to kompilacja teleturniejów z polskiej telewizji oraz najbardziej znanych światowych TV show. Dzięki takiej mieszance nasz program jest zróżnicowany, a jego forma bardzo dynamiczna i angażująca. Dodatkowo, korzystając z naszej aplikacji mobilnej mamy możliwość jednoznacznego wyłonienia zwycięzcy!

Jak to działa?

Uczestników przydzielamy do kilku drużyn, które spotykają się np. przy jednym stoliku podczas kolacji firmowej. Każdy team otrzymuje tablet z zainstalowaną aplikacją mobilną. Na scenie – w punkcie centralnym imprezy – nasz konferansjer prezentuje na ekranie widocznym dla wszystkich pytania. Ich charakter będzie wynikał z aktualnie przebiegającego teleturnieju.

Teleturniejowy Quiz z aplikacją mobilną to także doskonała forma na podsumowanie szkolenia, roku, jubileuszu firmowego, czy podkreślenia wartości firmy.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...