fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Atrakcje i Urządzenia

Taktyczna rozgrywka ASG

ASG jest formą rozgrywki podobną do Paintballu czy Lasertag, jednak zdecydowanie przewyższającą je realizmem.

Uczestnicy rozgrywki otrzymają repliki autentycznej broni w skali 1:1, dzięki czemu rozgrywka będzie realnym odwzorowaniem prawdziwego pola walki.

Amunicja to plastikowe kulki 6 mm, które nie brudzą ubrań i ciała, co stanowi kolejną zaletę nad tradycyjnym Paintballem. Z powodu znacznie mniejszej wagi kulki, ASG jest również zdecydowanie mniej bolesne od Paintballa.

Zabawa odbywa pod nadzorem profesjonalnych instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników oraz nadzorują przebieg rozgrywki. Gra może odbywać się według wielu scenariuszy o różnym stopniu zaawansowania.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...