fbpx

Wyprawy motywacyjne / Klasyka

Sycylia – wyspa z wulkanem

SYCYLIA (5 DNI)

SŁOWO WSTĘPNE

Zagraniczny wyjazd integracyjny typu Incentive kierowany do Państwa Firmy jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań. Destynacje, które Państwu oferujemy otwierają możliwości nie tylko wspólnego zwiedzania  w oryginalny sposób unikalnych zabytków, ale także pozwalają na  organizację niezapomnianej zabawy w znanych na całym świecie miejscach.

Programy naszych imprez są tak zaplanowane, aby optymalnie zagospodarować czas przeznaczony na integrację uczestników wycieczki.

Należy dodać, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży turystycznej, wypracowaliśmy kontakty z zagranicznymi partnerami. Pozwala to na zapewnie usług o wysokim standardzie i skonstruowanie ekskluzywnego programu imprezy.

SYCYLIA– …PERŁA MORZA ŚRÓDZIEMNEGO …

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

Przy wyborze hoteli na potrzeby zagranicznych wyjazdów firmowych typu Incentive, kierujemy się nie tylko dobrym standardem pokoi i obsługi ale także ciekawym charakterem obiektu. Ważną rolę odgrywa także lokalizacja, dzięki której jest możliwe optymalne złożenie programu całej imprezy.

Dbamy także oto aby uczestnicy wyjazdu mieli okazję poznać typowo regionalną kuchnię a potrawy serwowane były w odpowiedni dla danego kraju sposób.

W wybranych przez nas hotelach istnieje możliwość rezerwacji sali konferencyjnej i organizacji szkolenia lub spotkania firmowego.

ZAPEWNIAMY NOCLEG I WYŻYWIENIE W HOTELU:

HOTEL SANTA TECLA PALACE **** ACIREALE

Proponowany przez nas hotel położony jest nad Morzem Jońskim, 20 km od lotniska i 5 km od centrum miasta do którego można dojechać autobusem, taksówką lub wynajętym samochodem lub skuterem.

Dla gości hotelowych udostępnione są bezpłatnie parasole, leżaki i ręczniki na skalistej plaży znajdującej się tuż przy hotelu. W odległości ok. 400 m znajduje się kolejna kamienista plaża Morza Jońskiego. Hotel w roku 2007 został całkowicie wyremontowany a do dyspozycji gości oddano 187 pokoi.

W ofercie hotelu znajduje się także basen, wieczorne programy animacyjne, korty tenisowe i słoneczny taras.

WYŻYWIENIE:

– 4 x śniadanie w formie bufety szwedzkiego w restauracji hotelowej

– 4 x obiadokolacja w restauracji hotelowej

TRANSPORT:

Dla oszczędności Państwa czasu, transport podczas naszych zagranicznych imprez integracyjnych organizowany jest najczęściej samolotem z lotniska najbliższego od miejsca zamieszkania uczestników imprezy do miejsca docelowego. Jako licencjonowany organizator turystyczny, mamy możliwość rezerwacji grupowej w samolotach zarówno tanich linii lotniczych jak i tradycyjnych – regularnych lotów pasażerskich. Nasza usługa transportowa jest przeprowadzona kompleksowo i zawiera: wyszukanie optymalnego lotu – także złożonego ( z międzylądowaniami i przesiadkami), rezerwację biletów oraz zapewnienie pomocy pilota wycieczki przy odprawie na lotniskach.

Po wylądowaniu w miejscu docelowym zorganizowany jest dla Państwa całej grupy transfer do hotelu a także transfer powrotny na lotnisko w dniu wyjazdu.

ZAPEWNIAMY LOT NA TRASIE (za dodatkową opłatą):

Gdańsk – (Warszawa)- Rzym- (Warszawa)- Gdańsk

ZAPEWNIAMY TRANSFER AUTOAKAREM NA TRASIE:

Lotnisko – hotel – lotnisko

 

PROGRAM:

Nasi klienci mają wpływ na kształt ostatecznego wyglądu i ceny imprezy, poprzez możliwość wyboru aktywności według własnego zapotrzebowania. Dlatego program wyjazdu integracyjnego, który oferujemy Państwu zawiera Pakiet podstawowy – czyli najważniejsze świadczenia (nocleg, wyżywienie, pilotaż), które obejmuje cena oraz za dodatkową dopłatą atrakcje, dodatkowe.

 

CENA ZAWIERA:

– 4 x nocleg w hotelu SANTA TECLA PALACE ****  w pokojach 2 osobowych

– Wyżywienie: 4 x śniadanie w hotelu , 4 x obiadokolacja w restauracji

– Transfer autobusem / busem na trasie: lotnisko – hotel – lotnisko

– Opieka pilota wycieczki podczas pierwszego dnia imprezy.

 

CENA NIE ZAWIERA:

– Przelotu samolotem – orientacyjna cena 1000 PLN – 2000 PLN

– Ubezpieczenie KL i NNW – ok. 25 PLN / osobę

– Propozycji dodatkowych do programu i ewentualnych wstępów do zwiedzanych obiektów

– Napoi do obiadokolacji

 

PROPONOWANE WYCIECZKI PODCZAS POBYTU:

 

1.     ETNA I TAORMINA

Wulkan Etna to najbardziej największy i najbardziej znany czynny wulkan w Europie. Starożytna mitologia opowiada o stugłowym olbrzymie, który żyje we wnętrzu tego wysokiego na 3340 m i długiego przy dolnym obwodzie na 145 km stożka wulkanicznego. Wybierając tę opcję odwiedzisz ten wulkan wraz z przewodnikiem. To całodzienna wycieczka, w której cenę wliczony jest także wygodny klimatyzowany autokar, który zabierze wszystkich uczestników także do Taorminy. Taormina to miasto po0łżone na stromych wzgórzach na wybrzeży Sycylii. Będąc w tym mieście należy zobaczyć dobrze zachowany teatr grecki a także górujący nad całym miastem zamek.

Cena:

820 Euro / grupę

 

2.     SYRAKUZY – MIASTO ARCHIMEDESA

Syrakuzy – to miasto portowe uważane za najpiękniejsze i najbogatsze na Sycylii. Niegdyś antyczna grecka kolonia czego pozostałości widać do dziś w architekturze. Podczas tej pół dniowej wycieczki szukać będziemy śladów Archimedesa, który ty żył i tworzył. Syrakuzy to miasto twierdz, fortyfikacji, pałaców a także innej oryginalnej architektury z czasów antycznych. Wybierając tę opcję wybierzesz się na spacer w przeszłość po mieście, które w całości zostało wpisane na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.


CENY USTALAMY INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD TERMINU ORAZ ILOŚCI OSÓB!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...