fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Strzelnica Integracyjna

Nasza propozycja to nie żadne strzelanie z wiatrówki, łuku, repliki broni, czy pistolety na gumowe kulki.

Aktywność ta, to nie są nudne zawody strzeleckie, przy których jeden się bawi, a reszta patrzy! Zapraszamy Was na prawdziwą przygodę z prawdziwą bronią – i to w dodatku jaką!

Uczestników dzielimy na podgrupy, które równocześnie zajmują różne stanowiska strzeleckie – zarówno te na świeżym powietrzu jak i w krytej hali. Każda z grup od tej pory będzie zbierać punkty i choć każdy strzał oddawać będziemy indywidualnie, to jest to zadanie drużynowe i nie łatwe, bo liczyć się będzie precyzyjne oko i pewna ręka! Presja jest duża … a stawka jest niemała! Zanim jednak chwycimy za spust karabinu czy sztucera zostaniemy przeszkoleni przez naszego instruktora.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...