fbpx

Wyprawy motywacyjne / Klasyka

Rzym – wieczne miasto

RZYM (5 DNI)

SŁOWO WSTĘPNE

Zagraniczny wyjazd integracyjny typu Incentive kierowany do Państwa Firmy jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań. Destynacje, które Państwu oferujemy otwierają możliwości nie tylko wspólnego zwiedzania w oryginalny sposób unikalnych zabytków, ale także pozwalają na organizację niezapomnianej zabawy w znanych na całym świecie miejscach.

Programy naszych imprez są tak zaplanowane, aby optymalnie zagospodarować czas przeznaczony na integrację uczestników wycieczki.

Należy dodać, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży turystycznej, wypracowaliśmy kontakty z zagranicznymi partnerami. Pozwala to na zapewnie usług o wysokim standardzie i skonstruowanie ekskluzywnego programu imprezy.

RZYM – STOLICA IMPERIUM

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

Przy wyborze hoteli na potrzeby zagranicznych wyjazdów firmowych typu Incentive, kierujemy się nie tylko dobrym standardem pokoi i obsługi ale także ciekawym charakterem obiektu. Ważną rolę odgrywa także lokalizacja, dzięki której jest możliwe optymalne złożenie programu całej imprezy.

Dbamy także oto aby uczestnicy wyjazdu mieli okazję poznać typowo regionalną kuchnię a potrawy serwowane były w odpowiedni dla danego kraju sposób.

W wybranych przez nas hotelach istnieje możliwość rezerwacji sali konferencyjnej.

 ZAPEWNIAMY NOCLEG I WYŻYWIENIE W HOTELU:

HOTEL FLEMING****

Obiekt położony 5 km od centrum Rzymu, nieopodal Stadionu olimpijskiego w północnej części miasta.

Do dyspozycji gości jest 300 pokoi (prysznic/wanna, WC, mini bar, TV, sejf, klimatyzacja).

W budynku znajduje się American Bar oraz restauracja z regionalną oraz międzynarodową kuchnią.

WYŻYWIENIE:

– 4 x śniadanie w formie bufetu szwedzkiego w restauracji hotelowej

– 4 x obiadokolacja w formie bufetu szwedzkiego w restauracji

TRANSPORT:

Dla oszczędności Państwa czasu, transport podczas naszych zagranicznych imprez integracyjnych organizowany jest najczęściej samolotem z lotniska najbliższego od miejsca zamieszkania uczestników imprezy do miejsca docelowego. Jako licencjonowany organizator turystyczny, mamy możliwość rezerwacji grupowej w samolotach zarówno tanich linii lotniczych jak i tradycyjnych – regularnych lotów pasażerskich. Nasza usługa transportowa jest przeprowadzona kompleksowo i zawiera: wyszukanie optymalnego lotu – także złożonego ( z międzylądowaniami i przesiadkami), rezerwację biletów oraz zapewnienie pomocy pilota wycieczki przy odprawie na lotniskach.

Po wylądowaniu w miejscu docelowym zorganizowany jest dla Państwa całej grupy transfer do hotelu a także transfer powrotny na lotnisko w dniu wyjazdu.

ZAPEWNIAMY LOT NA TRASIE (za dodatkową opłatą):

Gdańsk – (Warszawa) – Rzym – (Warszawa) – Gdańsk

ZAPEWNIAMY TRANSFER AUTOAKAREM NA TRASIE:

Lotnisko – hotel – lotnisko

PROGRAM:

Nasi klienci mają wpływ na kształt ostatecznego wyglądu i ceny imprezy, poprzez możliwość wyboru aktywności według własnego zapotrzebowania. Dlatego program wyjazdu integracyjnego, który oferujemy Państwu zawiera Pakiet podstawowy – czyli najważniejsze świadczenia (nocleg, wyżywienie, pilotaż), które obejmuje cena oraz za dodatkową dopłatą atrakcje dodatkowe. 

CENA:

– 4 x nocleg w Hotel Fleming **** w pokojach 2 osobowych

– Wyżywienie: 4 x śniadanie w hotelu , 4 x obiadokolacja w restauracji hotelowej

– Transfer autobusem  na trasie: lotnisko – hotel – lotnisko

– Opieka pilota wycieczki podczas pierwszego dnia imprezy

CENY USTALAMY INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD TERMINU ORAZ ILOŚCI OSÓB!

CENA NIE ZAWIERA:

– Przelotu samolotem – orientacyjna cena 1000 – 2000 PLN

– Ubezpieczenie KL i NNW – ok. 25 PLN / osobę

– Propozycji dodatkowych do programu
– Napoi do obiadokolacji

PROPONOWANE WYCIECZKI PODCZAS POBYTU:

1. ZABYTKOWY RZYM

Podczas tej wycieczki uczestnicy odwiedzą potężne miasto  jakim jest stolica Włoch. Rzym to miasto zachwycające swoją architekturą, położone na siedmiu wzgórzach skupionych nad rzeką Tyber.

Podczas zwiedzania zabytków można poczuć wspaniałą atmosferę miasta. Warte zwiedzenia są takie miejsca i obiekty jak: Koloseum – najsłynniejszy amfiteatr świata, w którym odbywały się walki gladiatorów; Forum Romanum – Centrum polityczne i towarzyskie Rzymu okresu republiki. Zobaczyć można także Fontannę di Trevi – najbardziej znaną barokową fontannę, przy której Federico Fellini nagrywał swój słynny film „La Dolce Vita” a także Schody hiszpańskie czy Plac Piazza Navona.

Wśród urokliwych uliczek Rzymu mogą Państwo zagościć w licznych kawiarniach w których delektować można się włoskim espresso czy pysznymi lodami.

2. ODWIEDZINY U PAPIEŻA

Podczas podróży do Rzymu nie można ominąć Bazyliki św. Piotra. Wielkie wrażenie robi ogrom architektury oraz piękno malarstwa wewnątrz świątyni, a także plac na którym zbierają się tłumy słuchające głosu papieża.

Godne polecenia jest Muzeum Watykańskie wraz z Kaplicą Sykstyńską, freskami i obrazami Michała Anioła.

Po powrocie z tego wspaniałego miasta będą Państwo z pewnością wspominać piękny i zachwycający dech w piersiach widok z wieży Bazyliki rozciągający się na cały Rzym.

3. ULICZNY SPACEREK…

Ten dzień jest do Państwa dyspozycji. Być może będą Państwo chcieli sami pozwiedzać miasto oraz poczuć atmosferę przebywając w okolicznych kawiarniach, czy sklepach słynnych światowych projektantów.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zorganizowania zwiedzania z przewodnikiem pozostałych zabytków Rzymu.

UWAGA:

Istnieje możliwość wyjazdu na wycieczkę na wzgórze Monte Cassino, gdzie zobaczyć można słynny Klasztor Benedyktynów. Następnie autokar zawiezie Państwa do Neapolu – miasta u podnóża Wezuwiusza leżącego nad Zatoką Neapolitańską.

Wybierając tę opcję wycieczka zostanie przedłużona o 1 dzień, a ostatni nocleg zorganizowany będzie w jednym z hoteli na płw. Sorrento.

Proponowana wycieczka obejmuje przejazd wygodnym klimatyzowanym autokarem oraz zwiedzanie z przewodnikiem najciekawszych zabytków Rzymu.

3. WSTĘPY DO PROPONOWANYCH OBIEKTÓW

– Koloseum – jest znane na całym świecie i razem z wilczycą jest symbolem Rzymu. Amfiteatr mógł pomieścić 50.000 widzów. Widzowie oglądali tu walki gladiatorów. Swoje imię zawdzięcza pozłacanemu kolosowi z brązu przedstawiającemu Nerona, zrobionemu na jego prośbę.

Forum Romanum – przez Forum Romanum określone jest miejsce, gdzie w antycznym Rzymie zbierali się jego mieszkańcy. Tu właśnie decydowano o wielkich sprawach publicznych i prywatnych. (cena: 11 Euro)

– Muzea Watykańskie – powstały ze zbiorów dzieł sztuki zgromadzonych przez poszczególnych papieży. Obecnie zgromadzono w nich, w różnych działach, najbogatszą kolekcję dzieł sztuki z całego świata. (cena: 14 Euro/osobę)

– Katakumby to starożytne cmentarze podziemne, używane w swoim czasie przez wspólnoty chrześcijańskie i żydowskie, przede wszystkim w Rzymie. Katakumby chrześcijańskie, liczniejsze od żydowskich, początkami swymi sięgają II wieku po Chrystusie, a ich drążenie trwało do połowy V wieku. (cena: 6 Euro/osobę)

– Pompeje – jedno z trzech miast rzymskich, które zniszczył wybuch wulkanu Wezuwiusz. Popiół wulkaniczny, który zasypał Pompeje, doskonale zakonserwował budowle i przedmioty, co pozwoliło poznać nam dość dokładnie wygląd rzymskiego miasta średniej wielkości i życie jego mieszkańców. (cena: 11 Euro/osobę)

– Wieża Bazyliki św. Piotra
(cena: 8 Euro/osobę)

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...