fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Gry miejskie i citytours

ROWEREM ELEKTRYCZNYM PRZEZ TRÓJMIASTO

TRÓJMIASTO NA ROWERZE ELEKTRYCZNYM

Rowery elektryczne to ciekawa opcja nawet dla tych osób, które niekoniecznie lubią jeździć na rowerze albo zbytnio się męczyć! Wspomaganie jakie posiada rower elektryczny, pozwala na przejechanie kilkudziesięciu kilometrów praktycznie bez wysiłku! Rower elektryczny to także opcja dla osób starszych oraz osób z problemami motorycznymi.

A zatem wsiadamy i jedziemy przez Trójmiasto! Możesz wybrać opcję z naszym przewodnikiem jak również samodzielnie przejechać naszą wyznaczoną trasę z pomocą mapy!

 

Wycieczkę rowerową rozpoczynamy w centrum Gdyni – tuż przy Bulwarze Nadmorskim. Tu po instrukcjach naszego przewodnika i kilku informacjach o otoczeniu ruszamy w drogę.

Dalej pojedziemy wzdłuż morza, lasem przez Rezerwat Kępa Redłowska aż dotrzemy do zabytkowego Parku Kolibki. Dalej przejedziemy przez sopocki Park Północny aż do do symbolu tego miasta  – czyli najdłuższego (512 m) w Europie drewnianego molo.

Jedziemy ścieżka rowerową wzdłuż morza. Mijając sopockie restauracje, kawiarnie, urokliwe pensjonaty i inne secesyjne zabudowania willowe wjedziemy do Gdańskiej dzielnicy Jelitkowo. Tu charakter otoczenia zmieni się szybko. Początkowo jechać będziemy przez miejski park spacerowo – rekreacyjny, który rozciąga się przez dzielnicę Przymorze aż do Brzeźna – kąpieliska, gdzie przy molo zrobimy przerwę.

Dalsza trasa nabierze charakteru miejskiego i przebiegać będzie przez Wrzeszcz – dzielnicę, w której mieszkał Guenter Grass i prowadzić będzie do samego centrum starego miasta. Tutaj przejedziemy koło największego młyna wodnego w średniowiecznej Europie, obejrzymy Ratusz Staromiejski i mijając główne miasto dojedziemy do miejsca dziś trochę zapomnianego przez turystów – do nowożytnych umocnień Gdańska. Ta ciekawa sieć bastionów otoczonych opływem Motławy stanowi unikatową wartość miasta  a gdy wdrapiemy  się na bastiony ukaże nam się widok na początek Żuław Wiślanych.

Został jeszcze tylko powrót do Głównej części miasta, które wcześniej minęliśmy i zwiedzanie najbardziej reprezentatywnej części Gdańska. Ten ostatni etap zwiedzimy już piechotą a spacer obejmie ul. Długą i Długi Targ, ul. Mariacką, Długie Pobrzeże – czyli wszystko co w Gdańsku zobaczyć należy!

Oczywiście jest to tylko sugerowana trasa – którą dostosowujemy wedle Waszych potrzeb.

Uwaga:

istnieje możliwość organizacji tej wycieczki na tradycyjnym rowerze

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + - - -
Punkty w: Współpraca + - - - -
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + - - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...