fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

Retro Rajd

Kto by nie chciał znowu poczuć klimatu tamtych lat? Podczas naszej wycieczki cofniecie się w czasie i staniecie się uczestnikami takiego rajdu. Bezsprzecznie to nie tylko przejażdżka zabytkowymi samochodami. To przede wszystkim zwiedzanie miasta szlakiem miejsc, które wpisały się historię Gdańska. Retro Rajd to gwarancja niesamowitej atmosfery, która pozwala wczuć się w klimat różnych epok.

W ofercie mamy do wyboru różne oryginalne oldtimery. Podczas całego rajdu zwiedzicie „zza okna” najważniejsze punkty turystyczne, nie tylko Gdańska, a również Gdyni i Sopotu. Nie tylko zobaczycie te miejsca, ale również poznacie ich historię od przewodnika, który będzie wszystko relacjonował przez krótkofalówkę.

Taki rajd to gratka nie tylko dla fanów motoryzacji, ponieważ za każdym z tych samochodów kryje się inna historia!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...