fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Rekrutacja Pirata – integracja na plaży

… do Gdańska przypłynęła stara piracka krypa a jej kapitan Tobiasz szuka nowych twarzy do swojej załogi.Poprzednia załoga została zdziesiątkowana podczas licznych abordaży a jej największą bolączką był brak
przeszkolenia z zakresu sztuki bycia piratem!

Kapitan Tobiasz ucząc się na swoich błędach postanowił osobiście przeszkolić nowych rekrutów … i jakby tego było mało zapłacić im szczerym złotem za zaciągnięcie się na jego krypę! Dołączycie i Wy?

A czego nauczy nas Kapitan Tobiasz?

– Władania maczetą piracką
– Plecenia liny i wiązanie węzłów pirackich
– Łowienia ryb
– Wbijanie gwoździa
– Rzutu kołem ratunkowym
– Użycia tratwy ratunkowej
– Siłowania się na rękę

Cała impreza przybiera formę luźnego pikniku na plaży, który prowadzi Kapitan Tobiasz i jego piraci. Wyżej wskazane aktywności odbywają się jako konkursy drużynowe z elementami rywalizacji przeprowadzane co kilkanaście minut. Kilka drużyn dąży do zebrania jak największej ilości złota, które na koniec zostanie zważone i wymienione na nagrody.

Uczestnicy dodatkowo mogą korzystać z cateringu i baru a także strefy chillout z leżakami, kocykami i pompowanymi siedzeniami a także korzystać ze sprzętu rekreacyjnego typu frisbee, piłki plażowe, simba squap – a to wszystko oczywiście na plaży !

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...