fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

REJS LUKSUSOWYM KATAMARANEM

Rejs luksusowym Katamaranem to atrakcyjna i ciekawa forma spędzania wolnego czasu, a także sposób na uatrakcyjnienie spotkań biznesowych.

Na wodach Zatoki Gdańskiej organizujemy prestiżowe rejsy, uszyte na miarę nawet dla najbardziej wymagających klientów. Na naszym pokładzie możemy gościć jednocześnie do 22 osób. 

Jesteśmy w stanie wyposażyć nasz katamaran w sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy. W jego wnętrzu bez problemu można przeprowadzić szkolenie dla pracowników lub kontrahentów. Natomiast w przerwach można rozkoszować się niezwykłymi widokami, wypoczywając na pokładzie.

Kameralny i niezobowiązujący klimat jachtu sprzyja nawiązywaniu relacji biznesowych. Przy wyśmienitym jedzeniu i lampce wina łatwiej podejmuje się trudne i strategiczne decyzje i rozwiązuje delikatne problemy. Spotkanie na morzu gwarantuje także unikatową atmosferę.

W zależności od wymagań naszych gości, możemy serwować na pokładzie drobne przekąski, zimne bufety, a także ciepłe dania. Zarówno potrawy, jaki i drinki podawane są przez doświadczonych barmanów i kelnerów.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...