fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Regaty żeglarskie po jeziorach

Regaty żeglarskie po jeziorach to świetna opcja na spędzenie dnia na świeżym powietrzu, z dala od gwaru ulicznego miasta.

Jeśli chcecie poczuć wiatr we włosach i przy tym świetnie się bawić to ta propozycja jest dla Was idealna! Nie trzeba być wcale wilkiem morskim, aby wejść na pokład takiego jachtu. Najważniejsza jest przygoda, jaka spotka nas podczas integracyjnych regat. Do wyboru mamy dla Was dwie lokalizacje – Mazury oraz Kaszuby.

Uczestników podzielimy na kilka załóg i przydzielimy do jachtów. Każdy zespół otrzyma wykwalifikowanego sternika, który doskonale zna akwen i będzie wiedział, jak przepłynąć specjalnie przygotowany „tor przeszkód”. Od tej pory wszystko będzie zależało od zgrania i współpracy zespołu – kto pierwszy, ten lepszy! Zabawa będzie składać się z kilku wyścigów, dlatego do samego końca nie będziecie wiedzieć, kto zwycięży!

Jachty, które oferujemy są bardzo bezpiecznymi jednostkami, na których komfortowo będą się czuły zarówno dzieci, jak i dorośli. Dodatkowo podczas imprezy zagwarantujemy motorówkę, która zapewni bezpieczeństwo regat.

Przed Wami Regaty żeglarskie po jeziorach, świeże powietrze, szum fal i dobra zabawa!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...