fbpx

Gry miejskie i citytours / Citytours

RAJD ZABYTKOWYMI AUTAMI Z APLIKACJĄ MOBILNĄ

Rajd zabytkowymi autami z aplikacją mobilną to połączenie starej sprawdzonej techniki z najnowszą technologią oraz poznaniem miasta i integracją.

W określone przez Was miejsce podstawimy zabytkowe auta. Mogą to być nie tylko polskie kultowe produkcje, ale oldtimery – perełki światowej motoryzacji. Wszystkie niezwykłe, lśniące i po prostu piękne! Następnie podzielimy Was na mniejsze teamy (2-4 osobowe) i przydzielimy każdemu inny samochód. Zapewniamy kierowcę szofera – często właściciela tego pojazdu który bezpiecznie przewiezie Was… no właśnie dokąd?

To Wy wcielcie się w rolę pilotów i wskażecie drogę przejazdu. Do dyspozycji otrzymacie tablet z zainstalowaną dedykowaną aplikacją mobilną, na której znajdziecie mapę z zaznaczonymi punktami.  Dojeżdżając do wybranego punktu automatycznie (dzięki geolokalizacji) otrzymacie informacje o danym miejscu, a dodatkowo aplikacja wyznaczy Wam zadanie do wykonania. Mogą to być pytania, filmy, zdjęcia, zagadki logiczne lub selfie do wykonania w określonym charakterze.

Aby było bardziej ekscytująco wprowadziliśmy do naszej gry dodatkowe opcje. Poprzez aplikację będziecie mogli komunikować się poprzez chat, spotykać się na trasie, wchodzić w interakcję, a także zamieniać się autami! W czasie trwania programu spotkacie także przewodników i/lub animatorów, którzy Wam ciekawą historię lub wyznaczą Wam dodatkowe zadania z użyciem sprzętu.

Rajd zabytkowymi autami z aplikacją mobilną to forma gry miejskiej, w której ważnym aspektem jest także poznanie miasta/regionu. Nasza dedykowana aplikacja pozwoli także na przemycenie informacji o Waszej firmie, pracownikach, życiu organizacji oraz historii. Ta forma to  idealny sposób na prezentację produktów firmy Waszym partnerom. Może to być również elegancka forma integracji z nimi.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...