fbpx

PIKNIKI FIRMOWE & AKCJE PROMO / Pikniki i Festyny firmowe

Pokaz i warsztaty ratownictwa medycznego

POKAZ I WARSZTATY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO 

Krótki interaktywny pokaz udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych i innych zdarzeń.
Oferta obejmuje pokaz ratownictwa medycznego oraz mini-zawody 
z zakresu pierwszej pomocy medycznej.

Pokazy są połączone z interaktywnymi formami, łączącymi naukę z rywalizacją. W ramach tych prezentacji pod kierunkiem doświadczonych ratowników medycznych uczestnicy w kilkuosobowych grupach będą  mogli wypróbować w praktyce nowo zdobyte umiejętności nie narażając przy tym życia innych osób.

Będzie to możliwe dzięki konkursom drużynowym, w których małe zespoły będą rywalizować o miano najlepszej ekipy ratowniczej. Zwycięża grupa, która szybciej i sprawniej od rywali udzieli ofierze pierwszej pomocy medycznej.

ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE NA PIKNIKU

W ramach naszej oferty proponujemy obsługę zespołu ratowników medycznych wraz z odpowiednim sprzętem i ewentualnie z karetką pogotowia ratunkowego. Alternatywną opcją jest zapewnienie samego lekarza bez karetki.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...