fbpx

PIKNIKI FIRMOWE & AKCJE PROMO / Pikniki i Festyny firmowe

Piknik Piracki / Przepustka Marynarza

Tuż przed wejściem na teren pikniku goście otrzymują do wyboru buch fajki komandora lub pasowanie wiosłem ku przestrodze ….aby na „Przepustce Marynarza” zachowywali się godnie …
Charakteryzacja uczestników także przewidziana – tatuaże na ramieniu (kotwice, serca przebite strzałą itp.) oraz czapki i/lub kołnierze majtków pokładowych.

Teren pikniku podzielony na kilka części:

– Tawerna Marynarza – czyli część gastronomiczna w odpowiedniej aranżacji wraz z rolbarami (także część socjalna z toaletami).

– Mostek kapitański – czyli punkt centralny – mała scena / podest – miejsce występowania konferansjera, rozstrzygania konkursów oraz ewentualnego koncertu / występu artystycznego

„Pokład” – czyli najważniejsza część pikniku. Marynarze podczas długich nużących rejsów oprócz prac bosmańskich szukają  miejsca relaksu ale i sposobu na uatrakcyjnienie sobie czasu. Cześć pikniku  „Pokład” to właśnie miejsce, gdzie marynarze poznają pracę związaną z żeglarstwem, odpoczną ale i spróbują sił w rywalizacji grupowej w typowych grach marynistycznych.

Urozmaiceniem każdego pikniku o tematyce morskiej mogą być także duże urządzenia rekreacyjne takie jak dmuchane zjeżdżalnie w formie statku czy piracki tor przeszkód.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...