fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

Paintball

Paintball to gra zespołowa w specjalnie zaaranżowanej do tego scenerii. Przeszkody w postaci beczek, ścianek, wraków samochodów oraz bunkier z czasów II wojny światowej, tworzą prawdziwe pole bitwy.

Wojennych emocji w czasie pokojowej rozgrywki dostarczą kolorowe kulki i markery. W klimat pomogą się wczuć liczne barykady, bunkry i wraki, które hektarowy kawał lasu zamienią w poligon. Urodzeni komandosi będą mieć do wyboru kilka emocjonujących scenariuszy gry i ilość kulek dostosowaną do osobistych potrzeb.

Rozgrywki paintball prowadzone są przez naszych instruktorów, którzy najpierw udzielają szkolenia dotyczącego sprzętu, a następnie wprowadzają scenariusze gry. Następnie uczestnicy wyposażeni w karabinki, maski i amunicję ruszają do wypełnienia misji. W naszej ofercie znajdziecie wiele ciekawych scenariuszy m.in. zdobywanie flag, obrona bunkra, czy ochrona prezydenta. Przecież to wyjątkowe rozgrywki, unikatowe na skalę całego Trójmiasta!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...