fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

Off-road

Wyprawa Off-road zaczyna się w wybranym przez Was miejscu, pod które podjeżdżamy naszymi samochodami terenowymi. Najpierw wyjeżdżamy z miasta – do przyległych lasów, w których przygotowaliśmy trasę przejazdu. Szutry, drogi leśne, drogi polne, a także ciężki teren którego na pierwszy rzut oka nie da się przejechać. Mogą przydać się Wam reduktory, wyciągarki ze stalowymi linami, a czasem nawet łopaty!

Każdy uczestnik sam prowadzi auto w terenie, ale oczywiście pod kontrolą naszego doświadczonego kierowcy.

Wyprawę Off-road możemy urozmaicić wprowadzając scenariusz, oparty na poszukiwaniu skarbu w terenie. Uczestnicy za pomocą map, GPS-ów i innych wskazówek docierają do konkretnych punktów i muszą wykonywać zadania!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Poznianie miasta + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...