fbpx

PIKNIKI FIRMOWE & AKCJE PROMO / Akcje promocyjne

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Czy Twoi pracownicy byli grzeczni? Pracowali dzielnie przez cały rok, realizując wszelkie możliwe zadania? Nadszedł czas, aby wynagrodzić im wszystkie trudy!

Nasz Mikołaj pomoże Ci nagrodzić każdego z nich!

Rozda upominki, złoży świąteczne życzenia, pomoże zorganizować zabawy mikołajkowe.

Na Państwa życzenie Mikołajowi może towarzyszyć śliczna Śnieżynka , która będzie służyć pomocą i rozdawać upominki.

Zapewniamy wspaniałą zabawę w prawdziwie świątecznym charakterze, a także niezapomniane zdjęcia z imprezy.

* Jeżeli chcieliby Państwo podziękować wybranemu klientowi, partnerowi, firmie bądź wspólnikom za wspólną pracę nasz Mikołaj odwiedzi wybranego Kontrahenta i wręczy mu w Państwa imieniu wspaniały prezent.

* Proponujemy także kompleksową organizację przyjęć wigilijnych w Twojej Firmie, włącznie z cateringiem, oprawą muzyczną i odpowiednim przystrojeniem pomieszczenia.

* Jeśli nie masz czasu na przygotowanie i zapakowanie prezentów – służymy dobrą radą i oryginalnymi pomysłami!

 

UWAGA:

Elfy naszych Mikołajów dojeżdżają tylko na terenie Trójmiasta i okolic!

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...