fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Motorówkami przez Trójmiasto

To wyprawa dla wszystkich, którzy lubią kontakt z morzem i pragną połączyć go ze zwiedzaniem Gdańska. Na załogę czeka superszybka łódź motorowa z podwójnym zaburtowym silnikiem. Są to niezatapialne konstrukcje typu RIB na co dzień wykorzystywane w ratownictwie, straży granicznej i jednostkach militarnych. Dla zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa, jednostka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt nawigacyjny i ratunkowy.

Grupa spotyka się w hotelu z przewodnikiem zaczynając od zwiedzania Starego Miasta w Gdańsku z zewnątrz (Długa, Długi Targ, Mariacka, Długie Pobrzeże) oraz wejdzie do Bazyliki Mariackiej. Po ok. 1,5h zwiedzania obiektów przejdzie w okolice Baszty Łabędź, gdzie czekać będzie RIB.  Tam rozpocznie się nasz ekstremalny rejs, również z przewodnikiem.

Zrobimy pętlę po kanałach gdańskich (mapka poniżej), dopływając aż do Wyspy Sobieszowskiej Tam wypłyniemy na Zatokę Gdańską, gdzie w pełni poznamy możliwości drzemiące w naszym RIB-ie. Po drodze wpływając do portu gdańskiego będziemy przepływać obok Westerplatte, Twierdzy Wisłoujście oraz Stoczni Gdańskiej. Nasza wyprawa zakończy się w okolicach Zielonego Mostu. Przewodnik miejski podczas rejsu będzie opowiadał o najbardziej charakterystycznych miejscach, przy których będziemy na chwilę się zatrzymywać.

* istnieje możliwość zmiany lub rozszerzenia trasy o Gdynię i Sopot. Impreza może także zaczynać i kończyć w innym miejscu! Rejs RIB-em to może być także formą transportu przy realizacji naszych innych programów!

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...