fbpx

EVENTY ONLINE / występy online

MAM TALENT ONLINE SHOW

Mam Talent Online Show

Czas izolacji zmusił wielu nas do refleksji i dostrzeżenia tego, co naprawdę w życiu się liczy. Ilu z Was zatęskniło za pracą? Za porannym wstawaniem? Za przymusowym trash-talk’iem z kolegami z biura? To oznacza, że izolacja trwała zdecydowanie za długo!

W momencie, gdy odebrano nam codzienność, w wielu z nas pojawiły się myśli: ile tak naprawdę wiem o moich kolegach? Czym się interesują? A może mógłbym się o nich czegoś dowiedzieć lub nauczyć nowej umiejętności?

Proponujemy Wam organizację Mam Talent Online Show, który sprawi Wam pełno frajdy, nie tylko jako uczestnikom, ale także jako publiczności! Zapewnimy profesjonalnego prowadzącego oraz scenografię. Wy natomiast stworzycie zespół jurorski!

Stworzymy specjalną ankietę dla wszystkich pracowników, która zmusi do zastanowienia się nad tym: „co nieoczywistego robię, umiem lub widziałem, czym mógłbym podzielić się z moimi współpracownikami?”. Na jej podstawie przygotujemy program i scenariusz spotkania. No to do dzieła!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...