fbpx

Konferencje i kongresy / Oryginalne miejsce na konferencje

Konferencja w muzeum

Muzealna sala mieszcząca się w średniowiecznym spichlerzu na gdańskiej Wyspie Ołowianka. Położenie tego obiektu to bez wątpienia atut! Spichlerz wybudowany został w centrum Głównego Miasta Gdańska bezpośrednio nad wodami Motławy zatem relatywnie łatwo tu trafić a panorama Gdańska z tej perspektywy zrobi na każdym wrażenie. Sala muzealna ma bardzo duży potencjał ponieważ leży w sąsiedztwie dwóch innych (możliwość organizacji np. welcome drinka czy zaplecza technicznego) a także posiada bezpośrednie wyjście od strony wody.

Obiekt ten jest idealny do organizacji uroczystych kolacji typu Gala dinner, prezentacji, konferencji, szkoleń i innych spotkań firmowych.
Nasza firma zajmuje się kompleksowym przygotowaniem spotkań w salach muzealnych. Zapewniamy: catering, sprzęt techniczny – projektory, nagłośnienie, organizujemy tłumaczenia i recepcję konferencji.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...