fbpx

Konferencje i kongresy / Oryginalne miejsce na konferencje

Konferencja na żaglowcu

KONFERENCJA NA ŻAGLOWCU – DAR POMORZA

DAR POMORZA – to trzymasztowy żaglowiec, zakupiony przez społeczność Pomorza dla szkoły morskiej w Gdyni jako jednostka szkoleniowa. To był rok 1929 a dziś kilkadziesiąt lat później ta fregata oprócz statku muzeum odgrywać może także inną rolę, którą z pewnością mogą Państwo wykorzystać.
Dar Pomorza jest idealnym miejscem na organizację konferencji, uroczystych kolacji czy innych spotkań firmowych. Choć ta fregata dziś nie wypływa w rejsy, sama sceneria i „prawdziwość” tego miejsca powoduje, że Państwa konferencja będzie wyjątkowa.
Proponujemy organizację klimatycznej konferencji na pokładzie Żaglowca muzeum – Daru Pomorza. Do dyspozycji gości mogą być muzealne pomieszczenia używane niegdyś przez marynarzy – a więc pomieszczenia,
w których odnajdziemy ducha czasu.

Najbardziej ekskluzywną i reprezentatywną częścią jest Mesa Kapitańska znajdująca się na rufie fregaty. Tu istnieje możliwość organizacji konferencji dla maksymalnie 30 osób. Kolejną możliwość organizacji spotkań daje nam mesa oficerska w której także mieści się kolejne 30 osób.
Dla większych grup, chcących zorganizować imprezę na żaglowcu proponujemy zorganizować imprezę typu Deck Party – czyli imprezę
na otwartym pokładzie. Rozkładając odpowiednie zadaszenie na śródpokładzie Daru Pomorza, otwieramy możliwość organizacji bardzo wykwintnej kolacji na Świerzym powietrzu wśród lin, masztów i żagli dla ok. 40 osób.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...