fbpx

Konferencje i kongresy / Oryginalne miejsce na konferencje

Konferencja na plaży

KONFERENCJA I INNE SPOTKANIA FIRMOWE NA PLAŻY W SOPOCIE

Plaża i morze to największy atut regionu Pomorza. Dlatego jesteśmy pewni, że organizacja konferencji czy innego spotkania firmowego właśnie na plaży zagwarantuje 100 % frekwencję!
Centrum Art & Business w Sopocie to stylowy nowoczesny obiekt położony na sopockiej plaży w bezpośrednim sąsiedztwie morza. To niezwykłe miejsce gdzie na trzech kondygnacjach mieści się system pracowni artystycznych, pokoi rezydencyjnych, sala teatralno-koncertowa, concept-store z najlepszym polskim wzornictwem oraz restauracja.
To idealne miejsce na organizację gala dinner, spotkań firmowych, szkoleń oraz scenariuszowych imprez integracyjnych.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...