fbpx

Konferencje i kongresy / Oryginalne miejsce na konferencje

Konferencja na Jachcie

Konferencja na jachcie typu VIP

Luksusowy jacht żaglowy typu Jeanneau Sun Odyssey 42 DS to idealny pomysł na efekt „wow”. Dzięki relatywnie dużej przestrzeni pod pokładem jak

i w kokpicie jachtu, istnieje możliwość organizacji małej konferencji, szkolenia czy innego oryginalnego spotkania biznesowego. Nowoczesne wnętrze dodaje prestiżu a odpowiednie wyposażenie pozwala na przeprowadzenie każdego rodzaju spotkania także na pełnym morzu.
Konferencja na pokłądzie jachtu to także połaczenie formuły spotkania biznesowego z rekreacją oraz podziwianiem trójmiejskiego wybrzeża od strony wody.
Podczas naszych rejsów rekreacyjnych, goście mogą zintegrować się

i odprężyć przed ważnymi dla firmy wydarzeniami lub docenić ważnych Partnerów. Sprawdziliśmy już, ze ważne rozmowy biznesowe będą przebiegać sprawniej i szybciej na pokładzie luksusowego jachtu.
Jacht można czarterować na 3 godziny lub na kilka dni. W ramach rejsu trwającego kilka godzin goście mogą przepłnąć z Gdańska do Sopotu czy Gdyni. Oczywiście my zapewniamy wykwalifikowanego skipera. Jacht jednorazowo może przyjąć 10 osób. Mesa – z dużym sołem to miejsce przy, przy którym wygodnie usiądzie 8 osób.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...