fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

KINO PLENEROWE W STOCZNI CESARSKIEJ

Zastanawialiście się, w jaki sposób zintegrować zespół w tym trudnym czasie? Pogoda robi się coraz przyjemniejsza, a Wasi pracownicy dawno nie widzieli się na żywo? Bez wątpienia kino plenerowe będzie doskonałą propozycją na spotkanie firmowe. Specjalnie dla Was przygotujemy dedykowany seans kinowy, pokaz, występ lub szkolenie w niezapomnianej scenerii!

Zapraszamy Was na tereny Stoczni Cesarskiej, do przestrzeni o wielkim znaczeniu historycznym. To tam stworzyliśmy unikalną przestrzeń eventową, położoną u samego brzegu Martwej Wisły. W tym miejscu narodził się i wciąż istnieje duch Solidarności. Poza tym macie niepowtarzalną okazję by spędzić wyjątkowy czas, w niedostępnym dla każdego miejscu. Z pewnością będzie to niezapomniany event, który od A do Z, dostosujemy do Waszych potrzeb!

Podczas gdy będziecie zastanawiać się nad repertuarem lub tematyką spotkania, my zajmiemy się całą resztą. Jedyne, co nas ogranicza, to nasza wyobraźnia! Na Wasze życzenie postawimy Foodtrucka, obrendujemy leżaki, czy zaprosimy gwiazdę wieczoru.

Pozostało Wam jedynie wybrać repertuar. To co? Zapraszamy na seans!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...