fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

Jastarnia Photo Challenge

Gra miejska „Jastarnia Photo Challenge”  – to impreza integracyjna organizowana na terenie Jastarni. Podczas tej gry uczestnicy poruszają się w kilku osobowych grupach po przygotowanej wcześniej trasie.

Waszym zadaniem będzie odnalezienie charakterystycznych dla miasta miejsc i wykonanie określonego zadania oraz wykonania zdjęcia danego obiektu. Ważnym aspektem jest, że drogę wskazywać będą mapy, listy oraz zdjęcia fragmentów nietuzinkowych obiektów.

Na swojej drodze spotkacie między innymi prawdziwego Kaszuba i spróbujecie tabaki z własnoręcznie zrobionego rogu.

Reasumując, cała gra ma charakter luźnego spaceru, wymagającego od uczestników zaangażowania, kreatywności i współpracy w grupie.

Ważne jest także fakt, że podczas gry uczestnicy odwiedzą najciekawsze zakątki Jastarni i spotkają prawdziwe postacie związane z tym miejscem.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...