fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Piknik motorowy

INTEGRACYJNA IMPREZA MOTORYZACYJNA

Zapraszamy na imprezę integracyjną w formie szkolenia. Zapewniamy możliwość sprawdzenia umiejętności prowadzenia samochodu pod okiem czołowych polskich kierowców wyścigowych i rajdowych!

Oblodzona jezdnia, poślizg, kolizje, nie będą już problemem. Chcielibyście nauczyć się ekonomicznej jazdy samochodem, spróbować jeździć defensywnie lub dowiedzieć się jak bezpiecznie hamować? To impreza dla Was!

Zaczynamy od krótkiego przygotowania teoretycznego  w formie ilustrowanego wykładu – już wtedy możecie zadawać pytania. Po wstępie teoretycznym, doświadczeni instruktorzy zabiorą Was do specjalnie przygotowanych samochodów, gdzie pokażą prawidłową pozycję za kierownicą i… w drogę!

Nauczycie się sprawnie i szybko kręcić kierownicą na placu slalomowym, dowiecie się jak skutecznie i bezpiecznie hamować oraz jak opanować poślizgi. To wszystko na placu treningowym o powierzchni  25 tys.m2 z płytą poślizgową oraz zamkniętej trasie z przeszkodami terenowymi. Do Waszej dyspozycji będą samochody treningowe z dodatkowym wyposażeniem np.: wyłącznik ABS oraz troleje. Co ważne, powtórzymy podstawową wiedzę dotyczącą ratownictwa drogowego.  Pamiętajcie, że Waszymi instruktorami oraz osobami czuwającymi nad bezpieczeństwem są wykwalifikowani kierowcy wyścigowi i rajdowi, wielokrotni Mistrzowie Polski.

Śmiałkowie będą mieli okazję sprawdzić nabyte umiejętności podczas konkursowych jazd sprawnościowych, na najlepszych czekają nagrody!

Istnieje możliwość zorganizowania imprezy dla grup od 12 do 40 osobowych!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...