fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Impreza gokartowa

Czujesz, że jesteś mistrzem kierownicy i zastanawiasz się jak to sprawdzić? Przyjdź do nas! Rozwiejesz wątpliwości! Może jesteś uzależniony od wysokiego poziomu adrenaliny i nie łatwo zaskoczyć Cię czymś ekscytującym? Przyjdź do nas! Mocne wrażenia gwarantowane! A może chciałbyś zarazić swoich przyjaciół pomysłem na niekonwencjonalną i fantastyczną przygodę? Przyjdź do nas! Udowodnij, że Ty wiesz, jak aktywnie spędzić czas!
Impreza integracyjna na dużej prędkości i sportowymi emocjami to nietuzinkowy program spotkania firmowego w Trójmieście.

Opcji jest kilka:
–  halowy tor kartingowy – czyli impreza może odbywać się przy każdych warunkach pogodowych
– otwarty tor kartingowy w Sopoci, Gdańsku lub Gdyni
– wszędzie natomiast organizujemy profesjonalne turnieje z elektronicznym pomiarem czasu każdego wyścigu.
– zapewniamy kaski, kombinezony, nagrody oraz organizację zawodów.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...