fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

IGRZYSKA SPORTÓW NIETYPOWYCH

Igrzyska sportów nietypowych to świetna okazja, aby wyjść na powietrze i pokazać swoje talenty sportowe! Proponowane przez nas konkurencje przygotowaliśmy w taki sposób, aby każdy z Was miał wpływ na wynik całej drużyny. Oprócz sprawności fizycznej będziecie musieli wykazać się inteligencją, kreatywnością, spostrzegawczością, ale przede wszystkim pracą zespołową!

Cała zabawa będzie miała charakter rywalizacji drużynowej, a każdy zespół wybierze kraj, który będzie reprezentował. Warto się starać, bo zwycięstwo będzie oznaczało dla Was sławę i wzrok zazdrośników na firmowym korytarzu. Przynajmniej przez najbliższe cztery lata… czyli do kolejnych igrzysk!

Sprawdźcie, jakie konkurencje sportowe możemy przygotować dla Waszego zespołu!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + - - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...