fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

GRY PLANSZOWE

Gry planszowe to wspaniała zabawa dla wielu osób i idealny sposób na integrację lub dodatek do imprezy. Gwarantujemy Wam doskonałą przygodę i potężną dawkę pozytywnych emocji.

Według licznych badań gry planszowe w Polsce zyskują coraz liczniejsze rzesze sympatyków. Nie dzieje się tak bez przyczyny.

Nasza autorska propozycja spędzenia czasu z grami planszowymi angażuje nawet duże grupy osób do wspólnej zabawy. Dostaniecie do swojej dyspozycji kilkanaście różnorodnych gier planszowych. Jeżeli taka propozycja kojarzy Wam się z warcabami czy z chińczykiem to jest to tylko częściowo prawda. Przede wszystkim obiecujemy, że nie będziecie narzekać na nudę!

Reasumując gry planszowe do doskonały sposób na rywalizację, współpracę, kooperację zarówno indywidualnych uczestników jak i całych drużyn. Możemy zorganizować turniej albo zaprosić Państwa do swobodnej zabawy pośród dużej ilości gier planszowych!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...