fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

Gra terenowa z aplikacją mobilną

GRA TERENOWA Z APLIKACJĄ MOBILNĄ – MOBILE HUNT

Gra terenowa z dedykowaną aplikacją mobilną realizowana jest na naszych tabletach lub telefonach uczestników. Ma ona formę poszukiwania skarbu, marszu na orientację lub tzw. podchodów.

Na początku podzielimy grupę na kilkuosobowe zespoły (5-10 osób). Uczestnicy na tabletach mają przed sobą mapę z zaznaczonymi punktami w terenie, do których muszą trafić. Po przybyciu do wskazanego miejsca aplikacja dzięki GPS automatycznie otwiera zadanie do wykonania. Mogą to być pytania, zagadki, zdjęcia i filmy do wykonania, a także puzzle do ułożenia.

Nasza mobilna gra tabletowa może także wykorzystywać QR kody oraz rozszerzoną rzeczywistość. Ciekawą funkcją tej aplikacji jest także możliwość zawierania sojuszy między teamami, komunikacja wszystkich zespołów poprzez chat, a także budowanie elementów strategii charakterystycznych dla gier RPG.

Dodatkową opcją gry Mobile Hunt jest zaangażowanie naszych animatorów, którzy z odpowiednim narzędziami i zadaniami będą czekać na Was w terenie.

Najważniejszą cechą Gry terenowej z aplikacją mobilną jest możliwość przemycania za pomocą zadań, treści dotyczących Waszej firmy. Mogą to być jej wartości, historia, wiedza o produktach, czy ciekawostki o pracownikach. Dodatkowo po integracji przekażemy Wam wszystkie zdjęcia i filmy, wykonane podczas integracji. Będą one ciekawym wspomnieniem tej imprezy!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...