fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Gry miejskie i citytours

Gra Miejska Szyfry Miłości

„GDAŃSKIE SZYFRY MIŁOŚCI” – GRA MIEJSKA

Podobno kiedyś w Gdańsku pewna legendarna olbrzymka rozbiła swój magiczny bursztynowy naszyjnik, którego kawałki rozprysły się po całym Gdańsku …
Magiczna moc naszyjnika jednak nie przestała działać a jego części odnajdują Gdańszczanie po dziś dzień. Na czym polega magia tego bursztynu, kto, kiedy i gdzie go odnalazł? Odpowiedzi poszukaj z nami … a może i Tobie uda się odkryć prawdy miłości! 

„Szyfry Miłości” – to nasza oryginalna propozycja na spędzenie czasu w Gdańsku! Propozycja niebanalna – bo łączy aktywny sposób spędzenia czasu z formą miłego zwiedzania Gdańska. Uczestnicy gry odwiedzą miejsca związane z gdańskimi legendami o wątku miłosnym, wykonają zadania wymagające logicznego myślenia, sprytu i pomysłowości a w zamian za to otrzymają kolejne wskazówki dotyczące trasy!
W międzyczasie uczestników zapraszamy do partnerskich Restauracji, kawiarni i muzeów, gdzie dla graczy przygotowane zostaną zniżkowe oferty specjalne! Gracze będą mogli także własnoręcznie wyszlifować bursztynowe serduszko Gra zakończyć się może w jednym z gdańskich klubów, gdzie po podsumowaniu zaczniemy integrację z odpowiednim programem!

Wejdź do gry i odkryj gdańskie prawdy miłości zaklęte w bursztynie!

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...